You are here » home Informace pro návštěvníky stránek

Informace pro návštěvníky stránek

Veškerý publikovaný obsah Reptária je přístupný všem návštěvníkům stránek. Stránky s omezeným přístupem jsou určeny pouze pro vkládání nového obsahu, úpravy obsahu a údržbu stránek.

Chcete se zapojit do tvorby stránek

Každý návštěvník má možnost na stránkách Reptária inzerovat, inzerát může být doplněn fotografií a bude zobrazován jeden měsíc. Přesto bychom doporučovali návštěvníkům registraci. Registrovaný návštěvník nemusí zadávat stále znovu kontaktní údaje - přebírají se automaticky z jeho profilu a má navíc možnost svůj inzerát smazat.

Inzeráty podnikatelského charakteru (nákup za účelem prodeje, výroba na zakázku a podobně) jsou povoleny pouze subjektům, které mají v aktuální době zaplacenu na stránkách Reptária reklamu.

Pro další možnosti zapojení do tvorby obsahu stránek Reptária je nutná registrace. Registrací získáte jméno a heslo, kterým se budete moci na stránky přihlásit. Další povinné údaje vyplňované při registraci jsou jméno, příjmení,e-mail a region (na úrovni státu nebo kraje). Pozorně zadávejte především e-mail, pro ověření zadaného e-mailu vám budou zaslány informace pro aktivaci účtu a první přihlášení.
Váš profil můžete doplnit o další údaje: adresu, telefon, odkaz na váš web, ICQ. Také můžete připsat pár řádek o sobě, co chováte, případně co jste v minulosti chovali. Váš profil můžete kdykoliv aktualizovat.

Jako registrovaní návštěvníci se můžete zapojit do diskusního fóra.

Pokud se chcete zapojit i do tvorby fotogalerie, chcete přispívat svými články, nebo organizujete akce s teraristickou tématikou a chcete na ně na stránkách reptária upozornit, kontaktujte webmastera. Stručně přibližte o co byste rádi stránky Reptária obohatili, váš profil pak bude rozšířen o možnosti vkládání fotografií, novinek, článků a linků, organizátorům i o vkládání akcí.
Všichni autoři, fotografové, zájemci o publikování příspěvků na úrovni jsou vítáni.

Možnosti reklamy

Podnikatelské subjekty mohou na stránkách Reptária propagovat své stránky, projekty, obchodní zájmy. Tato služba je zpoplatněna. Částka je závislá na délce reklamní kampaně.
Reklamní formát je standardní baner o rozměru 468x60 pixlů (obrázek jpg, gif nebo flash animace) . Baner je zobrazován v záhlaví stránky, na všech stránkách Reptária a je pravidelně střídán s ostatními banery. Je počítáno každé zobrazení a odkliknutí baneru. Představu o počtu návštěvníků a zhlédnutých stránek si můžete udělat prohlédnutím statistik návštěvnosti stránek.
Podrobnosti a objednávky reklamních kampaní projednávejte s webmasterem.

Statistiky návštěvnosti stránek

 

Some numbers

Number of authors     ...............     136
Number of all regstered users     ...............     249
Number of published articles     ...............     131
Number of published photos     ...............     8529

 

Technické informace

Pár slov o technologiích, které jsou využity při tvorbě a provozu stránek www.reptarium.cz.

 

Comments

     

    You must be registered and loged in for adding comments and discussion threads.