You are here » home forums Co do terarka-kdo poradi?

Co do terarka-kdo poradi?

Michal Hřebíček 29.06.2006 15:53 Viewed 3373 × Commented: 7 ×

Zdravym vas vsechny jsem tu novy a zrovna tak zacinajici terarist,nebo jak se to rika :-) No nic k veci mam problem jsem omezen mistem na terarium D850 x V550 x Š470 mm tohle jsou rozmery meho teraria,ale ted nevim co do nej dat???Libil se mi Leguan zeleny ale vzheldem k jeho rozmerum nepripada v uvahu,pak se mi libila agama vodni ale ta dorusta take vetsich rozmeru a pry je jeste spolecenska ze je lepsi kdyz je jich vice v terariu,takze ted opravdu nevim co zapalil jsem se do toho a buduji interier teraria a vlastne ani nevim pro co.Poradi mi nekdo chtel bych nejakeho jestra-hady mam zakazany :-( diky moc

• RE: Co do terarka-kdo poradi?
    Pavel Šmek, 29.06.2006 16:52

Ahoj Michale,
    na výběr je mnoho druhů ještěrů a záleží jen na tobě. Můžu ti vřele doporučit agamy vousaté - Pogona vitticeps. Jsou nenáročné a je o nich dost informací, stačí jen hledat na webu a v literatuře.

Michal Hřebíček, 29.06.2006 18:25

Ahoj Pavle dik moc za odpoved,ale byl bych spis pro neco tropickeho uz k tomu tak nejak pripravuju interier a hlavne tam bude jezirko :-) dik

Michal Hřebíček, 01.07.2006 00:10

Myslite ze ty rozmery by nebyly vhodny pro Agamu vodni-nemuzu si pomoct,ale libi se mi nejvic-ale setl jsem ze narazi do skla a porani se tim?

Pavel Šmek, 01.07.2006 22:10

Bohužel na agamu vodní je to terárium příliš malé.

Michal Hřebíček, 02.07.2006 11:23

pak jsem jeste myslel si poridit Acanthosauru armatu,ale nevim toho o ni moc.

Pavel Šmek, 04.07.2006 08:27

Na Acanthosaury je to terárium zase příliš nízké, jsou to stromoví ještěři.

Peter Jantovič, 09.07.2006 18:39

A čo tak Phelsuma m. grandis alebo Anolis caroliensis,Anolis alisoni ? Su to denne jaštery a vcelku vhodne pre začiatočnika.

You must be registered and loged in for adding comments and discussion threads.